HAKKIMIZDA| MAĞAZALAR| HİZMETLERİMİZ| İLETİŞİM
 
STYLING DANIŞMANLIĞI

Modanın içinde olmak, çoğu zaman çok kolay gibi gözükse de sadece her sezonun trend kıyafetlerini almak size stil sahibi bir gardırobun garantisini vermeyecektir.

Stiliniz sizin kendi karakterinizi yansıtır ve bireysel olmalıdır. Seçtiğiniz parçaların kendisi kadar, onları giydiğinizde nasıl hissettiğiniz de önemlidir. Stil sahibi giyinmenin temel kuralı, kendinizi bilmek ve size yakışanı seçebilmektir. Özet olarak, modayı ezbere takip edilmesi gereken bir rehber olarak görmeyi bırakıp, size ilham veren bir kaynak olarak düşünmeye başlamalısınız. Biz size bireysel özelliklerinizi modayla nasıl ifade edebileceğinizi gösterecek ve sizinle formunuzu olduğundan daha güzel göstermenin sırlarını paylaşacağız.

Kendinize ve gardırobunuza olan güveninizle daha stil sahibi bir imaj yaratacak ve her sezonun moda trendine kolaylıkla uyum sağlayabileceksiniz.


PERSONAL SHOPPING

Harvey Nichols size vakit kazandırarak, ilham kaynağı temin ederek ve diğerleri sizin için çalışırken size rahat bir nefes aldırarak son Personal Shopping deneyimi ile karşınıza çıkıyor.

Özel bir davete katılmadan önce yeni bir görünüm yakalamak için yardıma mı ihtiyacınız var? Stil sahibi bir gardırop mu yaratmak istiyorsunuz? Yoksa amacınız sadece en son trendleri nasıl giyeceğinizi mi öğrenmek? Belki de mükemmel hediyeyi seçmek için biraz ilhama ya da bir akşam yemeği daveti için şarap seçiminde tavsiyeye ihtiyacınız vardır.

Servislerimiz kişisel danışmanlık ve sezonluk gardırop yenilemelerinin yanında özel davetler için daha kapsamlı hizmetler de içermektedir.
     
 
HAKKIMIZDA
DEMSA GROUP
TARİHÇE
REKLAM KAMPANYALARI
HN DERGİ
DUYURULAR
 
HİZMETLERİMİZ
KİŞİYE ÖZEL ALIŞVERİŞ
GIFTCARD
HN CARD
MAĞAZALAR
HN İSTANBUL
HN ANKARA
 
Harvey Nichols 2013 Türkiye